BikeAqua Regular

Legendarny WaterBike. Profesjonalny i niezawodny.

 

 
bikeaqua regulate - aquabike - rower do basenu rzut 1

 

 

pro

AquabikePRO

Aquabike idealny do profesojnalnego prowadzenia zajęć grupowych aquacycling  w obiektach komercyjnych. 

 

 

pro

120cm - 140cm

BikeAqua Regular operuje na stałej głębokości w nieckach o płaskim lub nieznacznie pochylonym dnie.

 

 

pro

60 miesięcy

Taki okres obejmuje nasza pisemna gwarancja jakości. Nasze produkty posłużą Ci jednak znacznie dłużej.

 

 

pro

Niezwykła kierownica

Kierownica tego aquabike`a umożliwia dowolne sterowanie obciążeniem treningowym podczas wykonywanych ćwiczeń. Odpowiednie rozmiary i profilowanie zapewniają podparcie oraz gwarantują pewny i bezpieczny chwyt.

 

pro

Specjalne pedały

Aquabike wyposażony jest w specjalnie wyprofilowane pedały wykonane w całości ze stali, które wytwarzają odpowiednie obciążenie treningowe. BikeAqua Regular nie wymaga specjalnych butów do ćwiczeń.

 

pro

Podstawy i kólka

Podstawy pokryte antypoślizgową gumą umożliwiają bezpieczną pracę w nieckach wszelkiego rodzaju. Specjalne kółka ułatwiają transport oraz wstawianie i wystawianie aquabike`a z basenu.

  

 

 

bikeaqua regulate - aquabike - rower do basenu rzut 2 

OPIS AQUABIKE

BikeAqua™ Regular to pierwszy polski aquabike znany wcześniej pod nazwą WaterBike. To uniwersalny rower do basenu - aquabike, wykonany w całości ze szlachetnej stali kwasoodpornej oraz najwyższej jakości materiałów. Ponadczasowy projekt tego aquabike`a zapewnia niezawodne i bezobsługowe działanie przez wiele lat. Ergonomiczna i stabilna konstrukcja umożliwia poprawną realizację pełnego wachlarza ćwiczeń na rowerach w wodzie, gwarantując przy tym użytkownikowi wygodę i bezpieczeństwo i poczucie bezpieczeństwa.  Aquabike przeznaczony do intensywnego użytkowania w nieckach o głębokości 120cm - 140cm, płaskich lub o łagodnym pochyleniu.

Rower do ćwiczeń w basenie w wersji Regular, polecany jest w szczególności do profesjonalnej realizacji grupowych zajęć aquacycling w obiektach komercyjnych takich jak baseny publiczne, aquaparki, kluby aqua-fitness oraz przeprowadzania animacji z wykorzystaniem rowerów aquabike w hotelach i obiektach wypoczynkowych.

BikeAqua Regular posiada specjalną, regulowaną, wielopodporową kierownicę, która zapewnia idealny chwyt i umożliwia sterowanie intensywnością treningu. Dzięki niej zakres ćwiczeń jakie można wykonać na tym aquabike`u jest w zasadzie nieograniczony. 

Aquabike wyposażony jest w specjalne pedały dostosowane do każdego rozmiaru stopy, wykorzystujące statyczny opór wody do uzyskania odpowiedniego obciążenia treningowego dolnych parti ciała. Regulacja docisku pozwala na dobrą stabilizację stopy, umożliwiając przy tym użytkowanie sprzętu bez specjalnego obuwia.

Idealnie ergonomiczną pozycję użytkownika zapewnia dodatkowo regulowane w dwóch płaszczyznach siodełko, które dzięki optymalnym rozmiarom i użytemu materiałowi zapewnia użytkownikowi wygodę i odpowiedni poziom amortyzacji. 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA AQUABIKE

Głębokość operacyjna niecki: 120cm – 140cm

Rozmiar przestrzenny: 1450mm x 1000mm x 600mm

Waga: 22,5kg

Waga max użyt.: 155kg

Wzrost użyt.: 140cm – 205cm

Przechowywanie: w wodzie, magazyn (-15`C) –  (+50`C)

 

KOMPONENTY - MATERIAŁY

Rama - AISI 316

Kierownica - AISI 316

Pedały - AISI 316, polimer, tworzywo syntetyczne

Siodło watrES Regular - tworzywo syntetyczne /czarne, AISI 316

Suport - AISI 316, polimer

Podstawa siodła - AISI 316

Elementy ochronne - guma antyposlizgowa /czarna

Elementy ustalające/mocujące - AISI 304, polimer

Elementy transportowe - AISI 316, tworzywo syntetyczne